Trzeci przypadek koronawirusa w regionie!
Radio BIELSKO
Joanna WieczorekJoanna Wieczorek

Trzeci przypadek koronawirusa w regionie!

Potwierdzony został trzeci przypadek zachorowania na COVID-19. Mała pacjentka jest hospitalizowana na oddziale zakaźnym Szpitala Śląskiego w Cieszynie.AKTUALIZACJA:
Trzeci przypadek zakażenia koronawirusem dotyczy 8-letniego dziecka, które jest spokrewnione z dwiema pozostałymi osobami, które przebywają na oddziale zakaźnym. Sanepid dociera teraz do wszystkich osób, które miały kontakt z chorymi. Poddani zostaną domowej kwarantannie. 

WAŻNE: osoby odwiedzające w ciągu ostatnich dwóch tygodni Szkołę Podstawową nr 5 i II Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Cieszynie, które zauważyły u siebie objawy infekcji, proszone są o ograniczenie kontaktów z innymi i telefoniczne powiadomienie Sanepidu pod dostępnym całodobowo nr tel. 502 281 673.

WPIS:
Trzeci przypadek zakażenia wirusem z Azji potwierdza rzeczniczka ratusza w Cieszynie. Katarzyna Koczwara dodaje do tej informacji, że jutro i pojutrze szkoły podstawowe będą zamknięte na klucz, nie będą się w nich odbywać zajęcia opiekuńcze.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że ta osoba jest spokrewniona z pozostałymi, które przebywają na oddziale zakaźnym Szpitala Śląskiego w Cieszynie.


Zobacz inne wiadomości tego autora: