Po takim sezonie nie mogło być inaczej. Umowa przedłużona
Decyzja mogła być tylko jedna. Marcin Włodarski poprowadził Podbeskidzie Bielsko-Biała do upragnionego awansu na zaplecze Ekstraklasy. Dziś klub oficjalnie ogłosił, że kontrakt szkoleniowca został automatycznie przedłużony i będzie obowiązywał do końca sezonu 2027/28.