Policja zablokowała oznakowanie obwodnicy w Kętach. Burmistrz walczy z zarządcami dróg
Obwodnica północno-zachodnia w Kętach jest przejezdna od zeszłego roku, ale kierowcy wciąż nie znajdą na niej drogowskazów prowadzących do Bielska-Białej ani Oświęcimia. Powodem nie jest bierność gminy, lecz negatywna opinia policji, która zablokowała zmianę organizacji ruchu. Policja powiedziała nie Sprawa wróciła na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Kętach, gdy radny Seweryn Bryl zapytał o postęp prac nad oznakowaniem rond na ulicy Mickiewicza i przy siedzibie Grupy Kęty. Burmistrz Marcin Śliwa […]