Wojciech Rogala przejął stery w Bestwinie. „Zamierzam dalej podążać tą samą drogą”
W Bestwinie doszło do zmiany, Wojciech Rogala został nowym prezesem LKS-u Bestwina. Jak sam mówi, nie planuje jednak wielkiej rewolucji. Klub wciąż ma podążać obraną wcześniej ścieżką... Porozmawialiśmy także o obecnej sytuacji zespołu.