W weekend utrudnienia w centrum miasta
Izabela JanoszekIzabela Janoszek

W weekend utrudnienia w centrum miasta

Z utrudnieniami w ruchu muszą liczyć się kierowcy w centrum Cieszyna już od najbliższego czwartku (13.06) do poniedziałku (17.06). To w związku z organizacją Święta Trzech Braci.O północy z 12 na 13 czerwca (środa/czwartek) nastąpi zamknięcie ruchu samochodowego na Starym Targu. Całkowity zakaz ruchu oraz parkowania będzie obowiązywał aż do zakończenia Święta Trzech Braci i uprzątnięcia terenu w dniu 17 czerwca (poniedziałek).
 
W dniach 14 i 15 czerwca (piątek i sobota) w godz. 15:00-23:59 wyłączone z ruchu będą: ul. Matejki, Rynek oraz fragment ulicy Menniczej (od Rynku do ul. Olszaka). Ruch pojazdów zostanie ograniczony tylko do mieszkańców i zaopatrzenia.
Organizatorzy proszą także, by nie parkować pojazdów wzdłuż ul. Matejki.
Objazd do ul. Menniczej będzie prowadzony ulicami: Kochanowskiego – Limanowskiego – Ratuszowa – plac Dominikański – Olszaka. 
 
W piątek (14 czerwca) w godz. 16:30-17:00, na czas przemarszu korowodu, zostanie całkowicie zamknięta ul. Mennicza, ul. Głęboka i fragment ulicy Zamkowej do Mostu Przyjaźni.
 
I jeszcze jedna informacja. Od piątku do niedzieli (14.06 - 16.06) w godzinach 10:00 - 22:00 dla kierowców będzie udostępniony parking na terenie Miejskiego Zarządu Dróg w Cieszynie przy ul. Liburnia 4.


Wiadomości Radia BIELSKO są dostępne w Google News - obserwuj nas!

Zobacz inne wiadomości tego autora: