Wieczór bez wody AKTUALIZACJA
Izabela JanoszekIzabela Janoszek

Wieczór bez wody AKTUALIZACJA

W związku z awarią sieci wodociągowej mieszkańcy Cieszyna nie mieli wieczorem wody w kranach. Uwaga! W piątek (06.03) kolejna przerwa w dostawie wody.Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że wody nie będzie w obrębie następujących ulic: Majowa, Bażancia, Bukowa, Zagrodowa, Topolowa, Miodowa, Krzywa, Folwarczna, Filasiewicza, Bucewicza, Piękna, Tuwima, Katowicka (od ronda Stawowa / Liburnia do cmentarza komunalnego), Wiejska, Wierzbowa, os. Liburnia, ul. Przepilińskiego, Powstańców Śląskich i Stawowa do Cegielnianej. 

Beczka z woda pitną podstawiona będzie na ul. Moniuszki 20.
 
W trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach, jakość wody może być gorsza niż zwykle - ostrzegają i przepraszają za niedogodności Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej.

AKTUALIZACJA (04.03 godz. 21.15)

Pierwszy komunikat mówił o przerwie w dostawie wody, która potrwa do godz. 20.00.
Najnowszy informuje, że wody nie będzie do godz. 24.00!

AKTUALIZACJA (05.03 godz. 7.20)

Awaria została w ncy usunięta. Mieszkańcy mają już wodę w kranach - zapewniają Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej.

AKTUALIZACJA (05.03 godz. 15.20)

W związku z awarią na sieci wodociągowej w Cieszynie jutro ( 6.03) nastąpi kolejna przerwa w dostawie wody. Nie będzie jej w kranach od godz. 8:00 do godz. 14:00 na Osiedlu Piastowskim.

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej w Ustroniu informują również, że w trakcie płukania sieci wodociągowej, po wykonanych pracach, może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.


Zobacz inne wiadomości tego autora: