Syrenka Toma Hanksa robi wrażenie!
Agnieszka DąbrowskaAgnieszka Dąbrowska

Syrenka Toma Hanksa robi wrażenie!

Dziś oczy całej Polski zwrócone są na Bielsko-Białą - to tu zaprezentowano wyremontowaną syrenkę Toma Hanksa. Wkrótce trafi na aukcję, z której dochód zostanie przeznaczony na dzieci z zaburzeniami psychicznymi.Słynną syrenkę odsłoniła pod ratuszem Monika Jaskólska, inicjatorka akcji "Nie wypada nie pomagać". Najpierw podarowała malucha amerykańskiemu aktorowi, teraz on się odwdzięcza. Swój samochód - syrenę 105 z 1980 roku - wystawi na aukcję, dzięki której uda się pomóc potrzebującym dzieciom ze stolicy Podbeskidzia. Posłuchajcie!
 
Czerwono-biały samochód dziś lśnił w błysku fleszy. Z zewnątrz robi wrażenie, choć wiadomo, że uzyskanie takiego efektu nie było łatwe. Gdy trafił na warsztat okazało się, że jest w gorszym stanie niż zakładano. Teraz czas na jego wnętrze, którym zajmie się duet specjalistów - Rafał Collins z bratem. Posłuchajcie, jaki mają pomysł.
 
Samochód był wyładowany po brzegi prezentami, które dziś po południu trafią do podopiecznych bielskiego pediatryka. Jaskólska ma nadzieję, że gdy auto będzie gotowe i trafi do nowego właściciela, Tom Hanks osobiście w Bielsku-Białej wręczy mu kluczyki do nowego wozu.

Posłuchaj audycji:

Nagranie 1

Nagranie 2Zobacz inne wiadomości tego autora: