Można ocenić komunikację miejską i wskazać co jest do poprawki
fot. arch.
Joanna Wieczorek-TycJoanna Wieczorek-Tyc

Można ocenić komunikację miejską i wskazać co jest do poprawki

Bielsko-Biała: aktualizowany jest plan transportowy. W sieci opublikowano ankietę. O jej wypełnienie proszeni są pasażerowie MZK.Dlaczego podróżujesz autobusami MZK? Jak oceniasz komunikację miejską? To przykładowe pytania zawarte w ankiecie odnośnie komunikacji publicznej na terenie Bielska-Białej. Ankieta prowadzona jest online. Celem jest zbadanie preferencji komunikacyjnych bielszczan i mieszkańców sąsiednich gmin, bo pytania kierowane są także do pasażerów z Czechowic-Dziedzic oraz Wilkowic. Ocenić można m.in. czystość w autobusach bielskiego MZK, czy punktualność kursów. 

Ankietę opublikowano w związku z pracami nad aktualizacją planu transportowego dla miasta z perspektywa czasową do 2033 roku. 

Ankieta ma na celu zbadanie preferencji komunikacyjnych mieszkańców Miasta Bielska-Białej i poznanie opinii na temat oczekiwanego standardu komunikacji publicznej. Uprzejmie prosimy Państwa o odpowiedzi i sugestie, gdyż dążymy do tego, aby zaproponowane rozwiązania były zgodne z Państwa oczekiwaniami i potrzebami - czytamy w komunikacie Wydziału Komunikacji tutejszego magistratu.

Omawiana ankieta dostępna jest TUTAJ
 


Wiadomości Radia BIELSKO są dostępne w Google News - obserwuj nas!

Zobacz inne wiadomości tego autora: