Dopiero co świętowali awans. Teraz opuszczą klub
Trwa przerwa zimowa. Radość po awansie do Betclic 1. Ligi szybko zamieniła się w mobilizację do pracy. Podbeskidzie Bielsko-Biała musi bowiem przebudować skład przed startem kolejnych rozgrywek. Nowe kontrakty z klubem podpisało już kilku ważnych zawodników, trwają działania na rynku transferowym... ale są także pożeganiania. Czterech zawodników zostało poinformowanych, że ich umowy nie zostaną przedłużone. Prawdopodobnie na tym się nie skończy.