Odchodzi po 11 latach. Kapitan odwiesił buty na kołku
LKS Bestwina sezon zakończył w miniony weekend. Mimo nerwowej walki o utrzymanie, która trwała do samego końca rozgrywek, zespół zdołał się utrzymać w bielsko-tyskiej okręgówce. Po zakończeniu kampanii klub ogłosił, że drużynę opuści jej kapitan. Damian Gacek po 11 latach gry w czerwono-zielonych barwach, zdecydował się odwiesić buty na kołek.