Wielkie powitanie Mai Chwalińskiej. „Bielsko-Biała to mój dom. Jestem tutaj częścią wielkiej rodziny”
Maja Chwalińska wróciła do Bielska-Białej po największym sukcesie w swojej dotychczasowej karierze. Finalistka tegorocznego Rolanda Garrosa została uroczyście powitana na kortach Beskidzkiego Klubu Tenisowego Advantage, z którym związana jest od najmłodszych lat. Na tenisistkę czekali nie tylko działacze i kibice, ale również prezydent miasta Jarosław Klimaszewski oraz... minister sportu i turystyki Jakub Rutnicki.