Drugi raz z rzędu! Beskid Andrychów obronił Puchar Polski
Beskid Andrychów drugi raz z rzędu sięgnął po wojewódzki Puchar Polski. W finale tegorocznej edycji po rzutach karnych pokonali MKS Poprad Muszyna. Oznacza to, że już za kilka miesięcy ponownie staną do ogólnopolskiej rywalizacji!