5-letnia dziewczynka jechała sama pociągiem do Bielska-Białej. Zatrzymał ją celnik
Do niecodziennej i groźnej sytuacji doszło w sobotni poranek w pociągu relacji Częstochowa - Bielsko-Biała. Jak podaje Dziennik Łódzki, funkcjonariusz Łódzkiego Urzędu Celno-Skarbowego w Łodzi, podróżujący prywatnie poza służbą, zauważył w składzie małą dziewczynkę poruszającą się bez opieki dorosłych. Jego szybka reakcja doprowadziła do odnalezienia zaginionego dziecka. Niepokojąca sytuacja w wagonie Funkcjonariusz zwrócił uwagę na kilkuletnią dziewczynkę przemieszczającą się samotnie po pociągu. Z relacji wynika, że dziecko nie było pod […]