Bielsko-Biała
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, pełniący służbę w zespole wywiadowczym Wydziału Prewencji, zostali uhonorowani Medalem im. podkom. Andrzeja Struja. To jedno z najbardziej prestiżowych odznaczeń przyznawanych funkcjonariuszom, którzy z narażeniem życia ratują innych. Uroczystość wręczenia odbyła się w Warszawie. Medale przekazał Komendant Główny Policji, nadinsp. Marek Boroń, w obecności ministra Marcina Kierwińskiego oraz wiceministra Czesława Mroczka. – To ogromne wyróżnienie i zaszczyt służyć z policjantami, którzy w praktyce […]
today20.03.2026, 14:30
1