Przetarg na modernizację „Orlika”. Miasto nie rezygnuje z inwestycji
Miasto ponownie ogłosiło przetarg na gruntowną modernizację kompleksu sportowego „Orlik” przy ulicy Słowackiego w Bielsku-Białej. Inwestycja była planowana już w ubiegłym roku, jednak wcześniejsze postępowania zakończyły się niepowodzeniem – zgłoszone oferty znacząco przekraczały możliwości finansowe samorządu. Teraz władze miasta wracają do projektu z nadzieją, że tym razem uda się wyłonić wykonawcę i rozpocząć długo wyczekiwane prace jeszcze w tym roku. Nowe nawierzchnie i lepsze warunki do treningu Zakres planowanej modernizacji […]