Pada śnieg, a policja zatrzymuje nietrzeźwych rowerzystów. Wysokie mandaty
Policjanci z Bielska-Białej prowadzą działania „Bezpieczny Cyklista”. Akcja obejmuje zarówno rowerzystów, jak i kierowców samochodów. Już rano, w trudnych warunkach pogodowych, funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego cyklistę. Działania „Bezpieczny Cyklista” na drogach W czwartek policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej rozpoczęli działania pod nazwą „Bezpieczny Cyklista”. Funkcjonariusze skupiają się na zachowaniu rowerzystów oraz relacjach między nimi a kierowcami. Policja zwraca uwagę na przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Przypomina też, że […]