Bielsko-Biała

Pracownik MOPS-u uratował seniora. 69-latek leżał bezradny w mieszkaniu

today26.06.2026 10:36

Tło
share close

Zaniepokojony pracownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej, prawdopodobnie, uratował życie 69-letniemu mieszkańcowi miasta. Do zdarzenia doszło w piątkowy poranek przy ulicy Kustronia.

Pracownik MOPS-u, który nie mógł skontaktować się z seniorem, wezwał na miejsce policję. Do mieszkania nie można było wejść, ponieważ drzwi były zamknięte, choć w kuchni paliło się światło.

Funkcjonariuszom udało się dostać do środka. W mieszkaniu znaleźli 69-letniego mężczyznę, który przewrócił się i nie był w stanie samodzielnie się podnieść.

Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego. Senior został przetransportowany karetką do szpitala.

 

Autor: Zdjęcie autora Izabela Janoszek
[email protected]