Listeners:
Top listeners:
play_arrow
Radio BIELSKO Przeboje non-stop
play_arrow
Radio EXPRESS FM Prawdziwa Lokalna Stacja
play_arrow
Radio DISCO Zawsze w rytmie!
play_arrow
Radio MEGA Mega Przeboje!
play_arrow
Radio NUTA Same dobre nuty!
Magdalena Solich-Talanda, mieszkanka Bestwiny, osiągnęła historyczny sukces w nurkowaniu na wstrzymanym oddechu. Zawodniczka uzyskała wynik 270 metrów w konkurencji DYNB, ustanawiając nowy, absolutny rekord świata.
To jedno z najważniejszych osiągnięć w jej sportowej karierze, będące efektem wieloletnich przygotowań, konsekwentnej pracy i zaangażowania. Sukces został doceniony także przez samorządowców z Bestwiny.
Jak podkreśla Urząd Gminy w Bestwinie, osiągnięcie Magdaleny Solich-Talandy jest dowodem niezwykłej determinacji, profesjonalizmu oraz siły charakteru.
– To niezwykłe osiągnięcie jest efektem lat konsekwentnej pracy, niezłomnej determinacji, doskonałego przygotowania i wyjątkowej siły charakteru. Przekraczanie granic ludzkich możliwości wymaga nie tylko talentu, ale także odwagi, pokory i ogromnej pasji – podkreśla Urząd Gminy w Bestwinie.
Konkurencja DYNB polega na pokonywaniu jak najdłuższego dystansu pod wodą przy użyciu dwóch płetw i na jednym oddechu. Wynik 270 metrów oznacza ustanowienie nowego absolutnego rekordu świata.
Osiągnięcie mieszkanki Bestwiny odbiło się szerokim echem w środowisku sportowym i nurkowym. Samorządowcy zwracają uwagę, że jej droga może być inspiracją dla wszystkich, którzy konsekwentnie dążą do realizacji swoich celów.
– Twoja droga inspiruje środowisko nurkowe oraz wszystkich, którzy każdego dnia walczą o realizację swoich marzeń. Dziękujemy za emocje, za przykład najwyższego sportowego profesjonalizmu i za pokazanie, że granice istnieją po to, by je przesuwać – napisał wójt Bestwiny Grzegorz Boboń.
jak atrakcyjnie spędzić czas w regionie, jak ominąć korki i jak odpocząć?
close
Copyright Radio BIELSKO