Listeners:
Top listeners:
play_arrow
Radio BIELSKO Przeboje non-stop
play_arrow
Radio EXPRESS FM Prawdziwa Lokalna Stacja
play_arrow
Radio DISCO Zawsze w rytmie!
play_arrow
Radio MEGA Mega Przeboje!
play_arrow
Radio NUTA Same dobre nuty!
W związku z przebudową ulicy Legionów w Czechowicach-Dziedzicach od 25 maja wprowadzony zostanie kolejny etap czasowej organizacji ruchu. Roboty obejmą około 300-metrowy odcinek drogi w kierunku skrzyżowania z ulicą Lipowską.
Przystanek Legionów/Południowe w kierunku centrum Czechowic-Dziedzic zostanie tymczasowo przeniesiony w rejon ulicy Dworcowej. Nowa lokalizacja znajdzie się około 50 metrów za odcinkiem wyłączonym z ruchu.
Do swoich właściwych lokalizacji wrócą natomiast przystanki Legionów/Gigant. Autobusy nie będą jednak wjeżdżały do zatok przystankowych. Zatrzymywanie będzie odbywać się na jezdni, w miejscach oznaczonych tymczasowymi słupkami przystankowymi.
Pasażerowie powinni zwracać uwagę na tymczasowe oznakowanie oraz aktualne lokalizacje przystanków. Zmiany są związane z kolejnym etapem prac prowadzonych na ulicy Legionów.
Copyright Radio BIELSKO