powiat cieszyński

Cisownica: pojazd uderzył w betonowy przepust. Skoczów: potrącenie pieszej

today11.09.2025 10:20 1

Tło
share close

Dziś w nocy, około godziny 3:00, na ulicy Ustrońskiej w Cisownicy doszło do wypadku drogowego, w którym poszkodowane zostały trzy osoby podróżujące samochodem. Natomiast w wyniku wypadku w Skoczowie hospitalizowana została piesza.

W Cisownicy kierująca samochodem marki Renault, 23-letnia kobieta, na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w betonowy przepust – informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie podkom. Krzysztof Pawlik.

W wyniku zdarzenia obrażeń doznała kierująca oraz dwoje pasażerów samochodu. Wszyscy uczestnicy zostali przewiezieni do szpitala. Na szczęście ich obrażenia nie zagrażają życiu.

Policjanci wstępnie zakwalifikowali zdarzenie jako wypadek drogowy. Kierująca nie posiadała uprawnień do kierowania.

W Skoczowie potrącona została piesza

Do wypadku doszło także wczoraj na ulicy Bielskiej w Skoczowie. 63-letni kierujący samochodem marki Mercedes nie zachował należytej ostrożności podczas cofania, w wyniku czego potrącił 79-letnią pieszą.

Kobieta doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy. Jego uczestnicy byli trzeźwi.

Napisane przez: Izabela Janoszek