Listeners:
Top listeners:
play_arrow
Radio BIELSKO Przeboje non-stop
play_arrow
Radio EXPRESS FM Prawdziwa Lokalna Stacja
play_arrow
Radio DISCO Zawsze w rytmie!
play_arrow
Radio MEGA Mega Przeboje!
play_arrow
Radio NUTA Same dobre nuty!
Fantastyczna wiadomość napłynęła do nas z Ameryki Południowej! Czechowiczanin Michał Janik wszedł na najwyższy szczyt Andów oraz całej Ameryki czyli Aconcague.
Aconcagua liczy sobie 6960 m n.p.m. Leży w Andach Południowych, na obszarze Argentyny. Michał spełnił więc swoje kolejne marzenie i stanął na szczycie wraz z flagą Fundacji Oko w Oko z Rakiem.
today22.06.2026, 17:33 1
Nocą, kiedy wszyscy śpią - my gramy dalej. I to właśnie nocą można "upolować" na naszej antenie prawdziwe muzyczne perełki.
close
Copyright Radio BIELSKO