Gdzie kibicować?
Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Pixabay
Beata SteklaBeata Stekla

Gdzie kibicować?

Dzisiaj dla biało-czerwonych mecz otwarcia na Euro 2024. O 15:00 rozpocznie się spotkanie z Holandią. Gdzie można wspólnie pokibicować?Można w Bielsku-Białej, w strefie kibica na Rynku. Pisaliśmy o niej TUTAJ. Wspólnych piłkarskich emocji będzie też można doświadczyć na Rynku w Ustroniu. Do swojej strefy zaprasza też Żywiec - w hali namiotowej na dziedzińcu The Legendary Żywiec Pub & Restaurant. 

Do wszystkich stref wstęp jest bezpłatny. Organizatorzy wspólnego kibicowania w Bielsku-Białej i Ustroniu zastrzegają, że liczba miejsc jest ograniczona. W Ustroniu będzie można skorzystać z gastronomii. Bielsku-Białej obowiązuje zakaz wnoszenia i spożywania napojów alkoholowych. W Żywcu kibicować naszym ma  pochodzący z tego miasta były reprezentant Polski - Tomasz Jodłowiec.

Kolejnymi okazjami do wspólnego kibicowania będą mecze Polska - Austria, 21 czerwca o 18:00 oraz Polska - Francja, 25 czerwca także o 18:00. A potem zobaczymy.Wiadomości Radia BIELSKO są dostępne w Google News - obserwuj nas!

Zobacz inne wiadomości tego autora: