Dwa śmiertelne wypadki. Ofiarami motocyklista i pasażerka
Fot. KPP w Cieszynie
Robert FraśRobert Fraś

Dwa śmiertelne wypadki. Ofiarami motocyklista i pasażerka

To był fatalny weekend na drogach. W Czechowicach-Dziedzicach oraz Ustroniu w wyniku wypadków śmierć poniosły dwie osoby.
Do pierwszego zdarzenia doszło w niedzielę na ul. Górniczej w Czechowicach-Dziedzicach. - Kierujący motocyklem rozpoczął manewr wyprzedzania w momencie, gdy kierujący pojazdem marki Nissan chciał skręcić w lewą stronę – relacjonuje Przemysław Kozyra z KMP w Bielsku-Białej. Mimo wysiłku medyków, życia 24-latka nie udało się uratować.
Wczorajszy wypadek w Ochabach Małych miał równie tragiczny koniec. W wyniku odniesionych na miejscu zdarzenia obrażeń, zmarła pasażerka motocykla. - Kierujący motocyklem honda 41-latek z Jastrzębia-Zdroju najprawdopodobniej nie zachował bezpiecznej odległości przed poprzedzającym go samochodem i najechał na tył toyoty – relacjonuje Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.  Na miejscu interweniował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 43-letnia pasażerka, mieszkanka Jastrzębia-Zdroju została zabrana do szpitala. Niestety w wyniku odniesionych w wypadku obrażeń, zmarła.

Policja apeluje! Pamiętajmy o tym i dokładnie obserwujmy drogę przed i za pojazdem, uważając zarówno na siebie, jak i innych uczestników ruchu drogowego. Pamiętajmy, że bez względu na okoliczności zdarzenia rower, ruad, hulajnoga czy motocykl nigdy nie zapewni takiego bezpieczeństwa jak samochód. 


Wiadomości Radia BIELSKO są dostępne w Google News - obserwuj nas!

Zobacz inne wiadomości tego autora: