Do końca miesiąca dzieci z atrakcji tego ośrodka korzystają za darmo
Radio BIELSKO
Joanna WieczorekJoanna Wieczorek

Do końca miesiąca dzieci z atrakcji tego ośrodka korzystają za darmo

Spółka ZIAD zachęca dzieci z Bielska-Białej wraz z opiekunami do korzystania z atrakcji ośrodka "Dębowiec". Do końca lipca wejście dla tej grupy osób jest darmowe.- Ze względu na to, że są ograniczenia co do ilości osób, które w jednym czasie mogą przebywać, jest możliwa rezerwacja telefoniczna, numery na stronie spółki ZIAD. Serdecznie zapraszamy. Bo jednak są to wakacje, wakacje na pewnie nieco inne niż te, które pamiętamy z poprzednich lat, ale mimo wszystko nie poddajemy się i staramy się spędzać je jak najlepiej. Zachowując oczywiście środki bezpieczeństwa, które nadal są bardzo istotne - mówił na naszej antenie Jarosław Klimaszewski, prezydent Bielska-Białej. 

Kolej Linowa "Dębowiec" pracuje od poniedziałku do piątku:
w poniedziałki w godz. 10.00-19.30, od wtorku do piątku w godz. 9.00-19.30.
 
Trasy Parku Linowego "Dębowiec" czynne są od poniedziałku do piątku w godz. 10 00-19.30 w trzech turach (maksymalnie 40 osób w jednej turze).
 
Konieczna wcześniejsza rezerwacja telefoniczna pod numerem (33) 4454366. Trasa siatkowa "Maluch" dostępna jest od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-19.30.
 
Plac zabaw, boisko do gier zespołowych, siłownia na świeżym powietrzu, ścieżka edukacyjna czynne są od poniedziałku do niedzieli w godzinach pracy ośrodka.


Zobacz inne wiadomości tego autora: