Będzie zmiana na ławce trenerskiej! Sebastian Gruszfeld odchodzi z klubu
Sebastian Gruszfeld odchodzi z GKS-u Radziechowy-Wieprz. Szkoleniowiec po sezonie zakończy swoją 2,5-letnią pracę w klubie. Jak sam mówi - wyczerpała się pewna formuła i to odpowiedni czas na zmianę.