MAIL DO REDAKCJI: Najgorsze powitanie, jakie w życiu widziałem!
Do redakcji Radia BIELSKO wpłynął mail od jednego z czytelników, który w ostrych słowach odniósł się do organizacji powitania olimpijskiego medalisty, Kacpra Tomasiaka. Wiadomość została skierowana do organizatorów wydarzenia i dotyczy atmosfery, jaka – zdaniem autora – towarzyszyła uroczystości.