Jeszcze niedawno grał w Bielsku-Białej. Teraz zagra w finale Ligi Mistrzów
Za nieco ponad trzy tygodnie Khvicha Kvaratskhelia drugi raz z rzędu zagra w finale Ligi Mistrzów. Co ciekawe, gruziński piłkarz jeszcze niedawno biegał po murawie Stadionu Miejskiego w Bielsku-Białej...