Rekord pod ścianą. Finał się oddala…
Pierwsze spotkanie półfianłowe fazy play-off FOGO Futsal Ekstraklasy za nami. Drużyna TEXOM Eurobus Futsal Przemyśl pokonała na wyjeździe faworyzowany Rekord Bielsko-Biała 3:1. Emocjonujące spotkanie trzymało w napięciu do ostatnich sekund, a goście przypieczętowali zwycięstwo strzałem do pustej bramki w końcówce meczu.