Kierowcy jeżdżą pod prąd. Mieszkańcy alarmują
Mieszkańcy osiedla Złote Łany w Bielsku-Białej coraz częściej zgłaszają niebezpieczne sytuacje na remontowanej ulicy Akademii Umiejętności. Jak relacjonują, kierowcy notorycznie ignorują tymczasową organizację ruchu i wjeżdżają pod prąd, co prowadzi do konfliktów, nerwowych sytuacji, a momentami także realnego zagrożenia dla bezpieczeństwa. Od 23 marca obowiązuje tam zmieniona organizacja ruchu, związana z kolejnym etapem rozbudowy ulicy. Na odcinku od skrzyżowania z ulicą Gabrieli Zapolskiej do ulicy Teofila Lenartowicza wprowadzono ruch jednokierunkowy. […]