Miasto przekaże działkę w centrum sanepidowi
Do Biura Rady Miejskiej w Bielsku-Białej trafił projekt uchwały dotyczący przekazania nieruchomości gruntowej przy ul. Władysława Broniewskiego. Chodzi o działkę nr 227/79 o powierzchni 114 mkw., znajdującą się w obrębie Lipnika, która obecnie należy do gminy. Zgodnie z propozycją, miałaby ona zostać przekazana w formie darowizny na rzecz Skarbu Państwa - dla potrzeb Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bielsku-Białej. Działka w obrębie sanepidu Jak wynika z uzasadnienia projektu, niewielka działka już […]