Nie będzie spalarni. Będzie biogazownia
W ostatnich dniach w przestrzeni publicznej w Bielsku-Białej ponownie rozgorzała gorąca dyskusja na temat rzekomej budowy spalarni odpadów. W niektórych przypadkach pojawiły się nawet zarzuty, jakoby lokalne media miały lobbować za powstaniem takiej instalacji. To jednak daleko idące i nieuzasadnione wnioski. Temat gospodarki odpadami był niedawno szeroko omawiany również w ramach „Tematu Tygodnia” w Radiu BIELSKO. Jednym z wielu poruszanych wątków była petycja jednego z mieszkańców skierowana do Rady Miejskiej, […]