Szpital do pacjentek: mamy dla was bezpłatne badania, korzystajcie!
Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej zachęca mieszkanki regionu do korzystania z bezpłatnych badań w ramach Programu Profilaktyki Raka Szyjki Macicy. Badania finansuje NFZ, a ich celem jest wykrycie zagrożenia na bardzo wczesnym etapie.