Listeners:
Top listeners:
Radio BIELSKO Przeboje non-stop
Radio EXPRESS FM Prawdziwa Lokalna Stacja
Radio DISCO Zawsze w rytmie!
Radio MEGA Mega Przeboje!
Radio NUTA Same dobre nuty!
W związku z organizacją biegu nastąpią ograniczenia w ruchu drogowym. W sobotę 11 listopada w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się Bieg Niepodległości.
Bieg główny na dystansie 10 km wystartuje o godzinie 13:00 na stadionie MOSiR. Biegacze pobiegną ulicami: Łukową, Łukasiewicza, Kopernika, Lipową, Kościelną, Chłopską, Mazańcowicką, Ligocką, Stawową, Chałupniczą, Chopina, Stawową, Zieloną, Kolejową, Słowackiego, Studencką, Żeromskiego, Parkową, Kołłątaja, Niepodległości, Wąską, Łukasiewicza i Łukową wbiegną ponownie na stadion, na którym usytuowana będzie meta.
Kierowcy z utrudnieniami powinni liczyć się przez około dwie godziny. Szczegóły dotyczące ograniczenia ruchu i zamknięcia ulic znajdziecie na poniższej mapce. Trasa na całej długości będzie zabezpieczona przez policję, straż miejską, straż pożarną oraz ratownictwo medyczne.
Napisane przez: Izabela Janoszek
Zadzwoń do nas, wybierz jedną z dwóch muzycznych propozycji i pozdrów bliskich na żywo w Radiu BIELSKO.
closeCopyright Radio BIELSKO