Poznajcie muzycznych geniuszy!
Robert FraśRobert Fraś

Poznajcie muzycznych geniuszy!

Druga odsłona konkursu „Muzyczni Geniusze” za nami. Dziś na scenie Domu Kultury w Kozach zaprezentowali się muzycy reprezentujący praktycznie każde pokolenie. Poziom był bardzo wysoki, co podkreśliło jury.
Organizatorem wydarzenia było Centrum Muzyczno-Artystyczne Fasolakids. - Jest to nasz wielki sukces. Udało nam się zgromadzić wspaniałe jury, ludzi, którzych pomogli nam zrealizować to przedsięwzięcie i przede wszystkim niezwykłych uczestników - mówi Jan Nowak, jeden z organizatorów.
Uczestników konkursu oceniało jury w składzie Dorota Zaziębło, Robert Szewczuga, Krzysztof Maciejewski. - Uczestnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom. Nie mieliśmy żadnego problemu z wyborem finalistów, wszystko poszło gładko – mówił Robert Szewczuga. - Trzeba docenić pracę dzieci i młodzieży. To, że się zajmują sztuką jest fantastyczne – dodał Krzysztof Maciejewski. 
Dziś przed południem jury wysłuchało uczestników konkursu. Po południu, po koncercie zespołu „Pomimo Band”, składającego się z finalistów poprzedniej edycji, odbyło się rozdanie dyplomów. Okazało się też, kto zostanie finalistą konkursu. Oto lista osób, które jutro (12 maja) zaprezentują się w koncercie finałowym o godzinie 17.00 w Pałacu Czeczów w Kozach:
Pomorska Maria, Sporek Maria, Tyran Milena, Franczak Anna, Mańczyk Marta, Wojnarowska Julia, Brykalska Malwina, Solich Aniela, Zachara Julia, Wiera Roksana, Turek Amelia, Hoffman William.

 


Wiadomości Radia BIELSKO są dostępne w Google News - obserwuj nas!

Zobacz inne wiadomości tego autora: