Kibice dopisali
BBOSiR
Beata SteklaBeata Stekla

Kibice dopisali

A nasza reprezentacja? W każdym razie wynik spotkania Polska - Holandia to 1:2.Dzisiejszy mecz otwarcia biało-czerwonych na Euro był jednocześnie momentem inauguracji strefy kibica na bielskim Rynku. Przygotował ją dla was Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który pierwsze wspólne kibicowanie relacjonuje tak:

- Inauguracja bielskiej Strefy Kibica przebiegła udanie! Pomimo deszczowego przedpołudnia spora grupa mieszkańców miasta zdecydowała się wspólnie oglądać pierwszy mecz polskiej kadry na Euro 2024. Wraz z wychodzącym słońcem i dobrą grą biało-czerwonych chętnych do kibicowania przybywało, a w drugiej połowie wygrodzony teren strefy wypełniony był po brzegi, podobnie jak okoliczne ogródki gastronomiczne.

Kolejnymi okazjami do wspólnego kibicowania będą mecze Polska - Austria (21 czerwca o 18:00) oraz Polska - Francja ( 25 czerwca, 18:00). A potem zobaczymy. Jeżeli naszym pójdzie dobrze odbędą się kolejne spotkania. Jeżeli nie, strefa powróci na ćwierćfinały i finał.  Wiadomości Radia BIELSKO są dostępne w Google News - obserwuj nas!

Zobacz inne wiadomości tego autora: