Pożar mieszkania AKTUALIZACJA
Pożar mieszkania ugasili bielscy strażacy w budynku przy ul. Dygasińskiego w Bielsku-Białej.
Pożar mieszkania ugasili bielscy strażacy w budynku przy ul. Dygasińskiego w Bielsku-Białej.
To już ostatnie chwile, by poszusować w Beskidach. W środę w Wiśle była do tego dobra okazja. Na Skolnitym odbyło się testowanie najnowszych kolekcji nart, które mają zawojować rynek w kolejnym sezonie. Na stoku pojawił się również znany aktor Jan Wieczorkowski.
Można już wnioskować o wpisy do Złotej Księgi Miasta Żywca. Termin składania wniosków upływa 30 kwietnia.
Bielsko-Biała: właśnie dotarła informacja o rządowym wsparciu finansowym do remontu boiska piłkarskiego "Zapora".
10-latek wybiegł na drogę przed nadjeżdżający pojazd. Stało się to dzisiaj około 15.00 na ulicy Jutrzenki w Bielsku-Białej. Zdarzenie spowodowało, że na miejscu pojawiły się liczne służby, co mogło sugerować, że sprawa jest poważna. Jak jednak przekazała nam Katarzyna Chrobak, rzeczniczka bielskiej policji, dziecko nie odniosło obrażeń. 65-letni kierowca samochodu był trzeźwy. Sprawa zakończyła się jako zwykła kolizja.
Science Point 2.0 można odwiedzać jeszcze do końca miesiąca. Minicentrum naukowe, w Gemini Park w Bielsku-Białej, stworzyła Akademia Techniczno-Humanistyczna.
Miesiąc pozostał do zakończenia prac przy ul. Dmowskiego w Bielsku-Białej, pod adresem 6 i 10.
Samochód ciężarowy w trakcie rozładunku zahaczył naczepą, tzw. wanną, o linię średniego napięcia.
Wiceminister kultury i członkowie sejmowej Komisji Kultury i Środków Przekazu na posiedzeniu w Bielsku-Białej. Było to dwudniowe, wyjazdowe posiedzenie.
Podał fałszywe dane, a potem jeszcze włożył policjantowi do notatnika tysiąc złotych. A zaczęło się od tego, że niewłaściwie wiózł kosiarkę.