Paryski sen trwa nadal! Maja Chwalińska w ćwierćfinale Wielkiego Szlema
Ona znowu to zrobiła! Maja Chwalińska kontynuuje swoją piękną przygodę na kortach Rolanda Garrosa. Zawodniczka BKT Advantage Bielsko-Biała właśnie awansowała do ćwierćfinału turnieju wielkoszlemowego w Paryżu. Dziś polska tenisistka okazała się lepsza od reprezentantki gospodarze, Diane Parry.