Listeners:
Top listeners:
play_arrow
Radio BIELSKO Przeboje non-stop
play_arrow
Radio EXPRESS FM Prawdziwa Lokalna Stacja
play_arrow
Radio DISCO Zawsze w rytmie!
play_arrow
Radio MEGA Mega Przeboje!
play_arrow
Radio NUTA Same dobre nuty!
Podbeskidzie Bielsko-Biała dopisało do swojego dorobku kolejny punkt. „Górale” zremisowali z Chrobrym Głogów i po czterech spotkaniach nowego sezonu nadal pozostają niepokonani. Na pierwsze zwycięstwo trzeba jednak jeszcze poczekać. Marcin Włodarski po spotkaniu zwrócił uwagę na błędy, które niepotrzebnie utrudniły jego drużynie walkę o pełną pulę.
Początek sezonu w wykonaniu Bielszczan można oceniać dwojako. Z jednej strony Podbeskidzie nie znalazło jeszcze pogromcy, z drugiej – żadnego ze swoich czterech spotkań nie potrafiło zakończyć zwycięstwem.
Podobnie było w starciu z Chrobrym Głogów. Bielszczanie nie od początku realizowali założenia przygotowane na to spotkanie. Gdy zaczęli prezentować się lepiej, nadziali się na szybki atak rywali i stracili bramkę. Marcin Włodarski nie ukrywał później, że zachowanie jego zawodników w tej sytuacji pozostawiało sporo do życzenia.
– To był nasz juniorski błąd w zabezpieczaniu po ataku. Wiedzieliśmy, że Chrobry ma dobre fazy przejściowe – mówił szkoleniowiec.
Po zmianie stron obraz gry był już korzystniejszy dla gospodarzy. Podbeskidzie doprowadziło do wyrównania, a później było blisko zdobycia kolejnej bramki – piłka zatrzymała się jednak na słupku.
Sytuacja zmieniła się po drugiej żółtej kartce dla Kacpra Gacha. Zamiast walczyć o zwycięstwo, „Górale” musieli skoncentrować się na tym, aby nie stracić wywalczonego punktu.
– Bardzo głupia druga żółta kartka, po której z meczu, w którym mamy kontrolę, musimy drżeć o wynik. To jest denerwujące – komentował Włodarski.
Po czterech kolejkach Podbeskidzie ma na koncie cztery punkty. Bielszczanie pozostają niepokonani, ale na pierwszą wygraną po powrocie do Betclic 1. Ligi wciąż czekają.
Zadzwoń do nas, wybierz jedną z dwóch muzycznych propozycji i pozdrów bliskich na żywo w Radiu BIELSKO.
close
Copyright Radio BIELSKO