Piłka nożna

Fala odejść w Ustroniu. Klub żegna ośmiu graczy

today24.06.2026 19:18

Tło
share close

Po sezonie z Kuźnią Ustroń pożegnał się dotychczasowy szkoleniowiec, Karol Sieński. To jednak niejedyne rozstanie w obozie czwartoligowca. Klub poinformował o odejściu kilku ważnych zawodników. Łącznie szeregi zespołu opuści co najmniej ośmiu graczy.

Gorące lato w Ustroniu

Tego lata w Ustroniu dzieje się sporo. Kuźnia najpierw dokonała roszady na ławce trenerskiej (Karola Sieńskiego zastąpił Patryk Pindel), a teraz żegna się ze sporą grupą zawodników. Jak poinformowano, w przyszłym sezonie w barwach czwartoligowego klubu nie zobaczymy już Kamila Szlufarskiego, Kamila Surowca, Błażeja Ligockiego, Jakuba Waliczka, Mateusza Pytela, Nikodema Gancarczyka, Jakuba Rawskiego oraz Bambo Toure.

 

Wakat po odejściach mają wypełnić zawodnicy przychodzący ze Spójni Landek. Jak informowaliśmy niedawno – do Ustronia może przenieść się całkiem spora grupa graczy występujących dotychczas w klubie z Gminy Jasienica.

Więcej na ten temat:

Autor: Zdjęcie autora Mikołaj Lorenz
[email protected]