Jerzy Markowski: „W Silesii jest co fedrować”. Były wiceminister o przyszłości kopalni w Czechowicach-Dziedzicach
Czy kopalnia Silesia w Czechowicach-Dziedzicach ma jeszcze przyszłość? Zdaniem byłego wiceministra gospodarki odpowiedzialnego za górnictwo - Jerzego Markowskiego, który był gościem Radia Bielsko – tak. Warunkiem jest jednak powrót do inwestycji w nowe pokłady węgla i stabilne zarządzanie zakładem.