Kadrowe roszady w BKS-ie. Ich już kibice nie zobaczą
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała kontynuuje budowę składu na sezon 2026/2027. W ostatnich dniach klub poinformował zarówno o przedłużeniu kontraktów z kilkoma zawodniczkami, jak i o rozstaniach z siatkarkami, które reprezentowały bialskie barwy w minionych rozgrywkach.