Kontrakt przedłużony. Kapitan zostaje na dłużej
Konrad Forenc zostaje w Podbeskidziu Bielsko-Biała na dłużej. Jeden z kluczowych zawodników w układance Marcina Włodarskiego związał się z klubem nową umową, obowiązującą do końca sezonu 2027/2028. To już kolejne ważne ogłoszenie dla kibiców "Górali".