Sport

1948 Wyniki / Strona 3 z 217

Tło
Stadion Miejski w Bielsku-Białej

Piłka nożna

Przedsmak mundialu na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej

Już 5 września rozpoczną się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Kobiet do lat 20. Bielsko-Biała będzie jednym z miast-gospodarzy tego wydarzenia. Na Stadionie Miejskim zagrają m.in. reprezentacje Brazylii, Anglii oraz Polski. Przedsmak mundialowych emocji można było poczuć już wczoraj. Polki w meczu towarzyskim pokonały Meksykanki 2:0.

today10.06.2026, 09:58

Czarni Jaworze - stadion

Bielska piłka

Nowy zespół w ligowej stawce?

Wiele wskazuje na to, że od przyszłego sezonu w szeregach bielskiej B-Klasy - nie licząc spadkowiczów - będziemy mieli co najmniej jeden nowy zespół. Czarni Jaworze ogłosili bowiem nabór do drugiej drużyny. Poszukiwany jest także trener.

today10.06.2026, 08:37

Filip Waluś

Bielska piłka

Wychowanek Rekordu może zmienić klub

Filip Waluś, jeszcze niedawno szkolił się w akademii Rekordu Bielsko-Biała. W Cygańskim Lesie stawiał też swoje pierwsze kroki w futbolu seniorskim. Dopiero co wraz z Wartą Poznań wywalczył awans na zaplecze Ekstraklasy, a teraz może zmienić klub. Jak donosi Szymon Janczyk z Weszło, Poznaniacy nie przedłużyli z nim kontraktu w obowiązującym terminie, a chętnych na jego podpis nie brakuje...

today09.06.2026, 13:00

Kużnia Ustroń

Piłka nożna

Nowy trener coraz bliżej… IV-ligowca czeka przebudowa

Czwartoligowcy w miniony weekend zakończyli sezon. Zarówno dla Spójni Landek, jak i dla Kuźni Ustroń ostatnie spotkanie było jednocześnie pożegnaniem ze szkoleniowcem. Spójnia szybko nazwisko nowego trenera, teraz czekamy na podobną informację z Ustronia. Z prezesem Kuźni porozmawialiśmy na temat aktualnej sytuacji klubu.

today09.06.2026, 11:06

Jakub Caputa

Bielska piłka

NA JEDEN KONTAKT: Jakub Caputa

Bramki, asysty, efektowne dryblingi i nieustanne zagrożenie pod bramką rywali - tak w skrócie można opisać Jakuba Caputę, bohatera najnowszej odsłony cyklu „Na Jeden Kontakt”. Popularny „Capek” jest obecnie zawodnikiem Iskry Rybarzowice, która już zapewniła sobie awans do bielsko-tyskiej okręgówki, a sam napastnik ma na swoim koncie 32 trafienia w trwających rozgrywkach. To jednak tylko kolejny rozdział w jego bogatej piłkarskiej historii. W przeszłości reprezentował m.in. GLKS Wilkowice, Zaporę Wapienica, […]

today09.06.2026, 09:11

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Bielska piłka

Trzech zawodników zostaje na dłużej

Podbeskidzie Bielsko-Biała w ubiegły weekend zwieńczyło sezon 2025/26 awansem na zaplecze Ekstraklasy. To sprawiło, że część umów została automatycznie przedłużona. Na dłużej zostaje szkoleniowiec Marcin Włodarski. Wiemy już także, że w kolejnym sezonie barwy Górali reprezentować będą Dalibor Takac, Wojciech Słomka i Oskar Tomczyk.

today09.06.2026, 08:29 2