Wznowili treningi. Pięciu graczy na testach w Podbeskidziu
Przygotowania do nowego sezonu oficjalnie rozpoczęte. Wczoraj na obiekcie w Dankowicach podopieczni Marcina Włodarskiego odbyli pierwszy trening w okresie letnim. Klub poinformował także, że testuje aktualnie pięciu graczy o statusie młodzieżowca - w przeciwieństwie do przerwy zimowej, tym razem nie zdecydowano się jednak na lokalnych zawodników.