Co dalej z opłatą miejscową w Szczyrku?
Szczyrk od lat stara się odzyskać możliwość pobierania opłaty miejscowej od turystów. Władze miasta przekonują, że bez dodatkowych środków coraz trudniej utrzymać infrastrukturę i porządek w jednej z najpopularniejszych górskich miejscowości w regionie. O przyszłości opłaty, problemach związanych z najmem krótkoterminowym i planowanych zmianach prawa mówił w Radiu BIELSKO burmistrz Antoni Byrdy. Nawet 2 miliony złotych rocznie mniej Jak podkreśla burmistrz Szczyrku, brak możliwości pobierania opłaty miejscowej oznacza dla miasta […]