powiat bielski
Niebezpieczna akcja gaśnicza, która miała miejsce wczoraj w Zabrzegu zakończyła się hospitalizacją jednego ze strażaków. To kolejny sygnał, że sytuacja związana z pożarami traw i lasów w regionie staje się coraz bardziej poważna. Wielogodzinna walka z ogniem Do zdarzenia doszło wczoraj po południu przy ulicy Spacerowej w Zabrzegu, na terenie Nadleśnictwa Bielsko. Zgłoszenie o pożarze ściółki leśnej oraz pojedynczych drzew wpłynęło o godzinie 12.17. Akcja gaśnicza była wymagająca i trwała […]
today06.05.2026, 09:24
2
2