Syrenka znów przyciąga wzrok
Zakończył się remont fontanny "Syrenka" przy ul. 3 Maja w Bielsku-Białej. Charakterystyczny obiekt, znajdujący się pomiędzy Przechodem Schodowym a przystankiem Hotel Prezydent, odzyskał dawny blask. W ubiegłym roku odnowiono samą rzeźbę, a teraz wyremontowana została również niecka fontanny wraz z otoczeniem wodnym. Dzięki zakończonym pracom cały obiekt prezentuje się dziś jak nowy i ponownie stał się jedną z bardziej rozpoznawalnych ozdób śródmieścia. Koniec z popękaną i zniszczoną nawierzchnią Jak informuje […]