Na gołej feldze na S-1. Skrajna głupota kierowcy?
Do redakcji Radia BIELSKO trafiło w ostatnim czasie nagranie od jednego ze słuchaczy, dokumentujące wyjątkowo niebezpieczne zdarzenie na drodze ekspresowej i skrajną głupotę kierowcy. Wczoraj przejeżdżający przez S-1 w Bielsku-Białej mogli zaobserwować białe BMW poruszające się… bez opony, wyłącznie na feldze. Sytuacja, jak wynika z relacji świadka, miała miejsce w czasie popołudniowego ruchu drogowego na ekspresówce, gdzie zwykle prędkości są wysokie, a margines błędu - minimalny. Kierowca BMW wpadł na […]