Bielsko-Biała

Obaj jechali na zielonym? Mundurowi sprawdzają jak było [AKTUALIZACJA]

today19.05.2026 08:55

Tło
share close

Potężny dzwon na skrzyżowaniu ulic Legionów i Piłsudskiego w Bielsku-Białej. Doszło do niego po godzinie 6:00.

Ulicą Piłsudskiego, w kierunku centrum, jechał kierowca audi. W tym samym czasie ul. Legionów, od strony pl. Wolności, jechał fordem inny uczestnik ruchu. Z towarzyszeniem głośnego huku spotkali się na środku skrzyżowania.

Oba auta są porządnie potrzaskane, ale nic poważnego nikomu się nie stało.

Obaj kierowcy twierdzą, że jechali na zielonym. Policja sprawdza jak było naprawdę.

Aktualizacja:

Jak się okazało wina leży po stronie kierowcy audi. Policjanci nałożyli na niego mandat karny.

Autor: Zdjęcie autora Beata Stekla
[email protected]