Listeners:
Top listeners:
play_arrow
Radio BIELSKO Przeboje non-stop
play_arrow
Radio EXPRESS FM Prawdziwa Lokalna Stacja
play_arrow
Radio DISCO Zawsze w rytmie!
play_arrow
Radio MEGA Mega Przeboje!
play_arrow
Radio NUTA Same dobre nuty!
Podczas spotkania zorganizowanego przez wójta gminy Oświęcim Mirosława Smolarka omówiono przyszłość Stawów Adolfińskich. W wydarzeniu, które odbyło się w Domu Ludowym w Grojcu, uczestniczyło ponad 200 osób, w tym mieszkańcy Grojca, Stawów Grojeckich, Zaborza i Oświęcimia.
Autor:
Robert Fraś
[email protected]
Najlepsze pasmo towarzyszące na Podbeskidziu! Konkursy, akcje radiowe, rozmowy i oczywiście - starannie wyselekcjonowane przeboje non-stop!
close
Copyright Radio BIELSKO