Listeners:
Top listeners:
Radio BIELSKO Przeboje non-stop
Radio EXPRESS FM Prawdziwa Lokalna Stacja
Radio DISCO Zawsze w rytmie!
Radio MEGA Mega Przeboje!
Radio NUTA Same dobre nuty!
Pierwszy poważny test dla drogowców w tym sezonie. Solidnie sypnęło śniegiem.
– Od północy PreZero na głównych ciągach rozpoczęło "akcję Zima"; jeździ 10 pojazdów po jezdniach, 5 po chodnikach, 2 brygady ręczne. Natomiast Eurovia w pozostałych zakresach, czyli na części zachodniej i wschodniej. To są drogi niższego standardu. Na chwilę obecną jeździ 21 pługów, więc sytuacja w jakimś stopniu jest opanowana – referował nam Robert Kaczmarek z Miejskiego Zarządu Dróg w Bielsku-Białej. POSŁUCHAJ.
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podała, że wszystkie drogi krajowe w województwie śląskim są przejezdne. Na sieci tych dróg w nocy pracowało 189 pojazdów do zimowego utrzymania i 149 pracowników.
Od Was mamy doniesienia o zdarzeniach drogowych. W Czańcu samochód osobowy uderzył w ogrodzenie posesji. "Dostawczak" wypadł z drogi w Pisarzowicach. Były utrudnienia na ul. Węglowej w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie doszło do stłuczki osobówki z autobusem. "Dzwon" także na Al. Armii Krajowej w Bielsku-Białej (przed zjazdem na szpital wojewódzki, jadąc w stronę Szyndzielni).
Przypominamy numery kontaktowe związane z akcją "Zima" w Bielsku-Białej:
Napisane przez: Joanna Wieczorek-Tyc
Copyright Radio BIELSKO